Lunin festival v Kopru

Na pravo poletno nedeljo je v Kopru 11. septembra 2011 potekal Lunin festival. Ob različnih delavnicah in stojnicah so se zbirali otroci. Živežu malčkov se je pod arkadami pridružila tudi slovenska rock and roll »družina«, ki je pod vodstvom plesnega kluba Briljantina, organizirala pokalno tekmo.

07.10.2011. 00:17 Preberi več ⇒

Luna in Jaka finalista svetovnega pokala v Riminiju

Luna Vogrič in Jaka Vrevc Žlajpah sta dosegla svojo prvo uvrstitev v finale svetovnega pokala med mlajšimi mladinci. Med 68 nastopajočimi pari sta zasedla fantastično 5. mesto.

Rimini so 28. maja preplavili slovenski plesalci in navijači in prekrasno vzdušje je vzpodbudilo naše tekmovalce, ki so prikazali odlične nastope.

Odlična uvrstitev je uspela tudi paroma Katja Duh - Jon Vogrič in Ana Ožvatič - Patrik Arh saj sta se oba para uvrstila v četrfinale med 24 najboljših. Tudi ostali naši plesalci so dobro plesali in se veselili vzpodbudnih uvrstitev na, za nekatere, prvi mednarodni tekmi. Slovenski navijači pa so bili absolutni zmagovalci - hvala vsem, nastopi so bili sigurno še boljši, ker je cela dvorana navijala za nas.

• še kup ostalih dobrih rezultatov
je naš izkupiček na državnem prvenstvu v rock'n'rollu 2011.

Bravo NAŠI! cool

23.05.2011. 12:20 Preberi več ⇒

Pokalni turnir v Dolenjskih toplicah - maj 2011

V nedeljo je potekal turnir v akrobatskem rock'n'rollu v Dolenjskih toplicah.
Organizator - Plesna šola Pan je imel srečo z vremenom in ob prekrasnem soncu je bilo tekmovanju zunaj ob bazenu. Slednje je bilo usodno dejstvo, ki ga je trenerka Sindi izkusila na nekoliko drugačen način.